neděle 25. září 2022 Zlata

Dynamo hostí Spartu. Na zápas bude dohlížet několik stovek policistů

Druhé kolo FORTUNA:LIGY a zápas mezi Dynamem a Spartou Praha poutá na jihu Čech obrovskou pozornost. Střelecký ostrov by mohl být po necelých třech letech znovu vyprodaný, kapacita stadionu je z velké většiny naplněna a poslední lístky je možné zakoupit už jen do kotle domácích příznivců.

Situace z 16. srpna roku 2019 by se mohla opakovat. Tehdy se do svatostánku v jihočeské metropoli vypravila pražská Slavia a utkání sledovalo 6 681 diváků. Jinými slovy bylo beznadějně vyprodáno. To samé se očekává také tento víkend, kdy přijede druhý zástupce „pražských S“.

Vstupenky na atraktivní utkání s pražskou Spartou, která neprožila ideální start do nového ročníku a na Střeleckém ostrově vyhrála v lize naposledy v roce 2015, už jsou k mání pouze do kotle domácích fanoušků, zbytek stadionu je vyprodaný.

Jako prostředek pro nákup lístků na zápas mezi Dynamem a Spartou sloužil výhradně on-line portál ticketlive.cz, kde je také možné zakoupit poslední vstupenky do kotle domácích, tradiční pokladny před výkopem nebudou otevřeny. „Pokladny z tohoto důvodu nebudou v den zápasu otevřeny,“ sdělil tiskový mluvčí jihočeského klubu Michal Průcha.

Dle předběžných zpráv z Letné bude do posledního volného místa zaplněný také hostující sektor Sparty, s tím budou v neděli souviset také bezpečnostní opatření.

Na hladký průběh akce bude v neděli odpoledne dohlížet také několik stovek policistů. Ti to dnes oznámili na Twitteru.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři , | Foto SK Dynamo

Štítky sport, fotbal, zápas, Dynamo, Sparta, diváci, vyprodáno, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.