neděle 24. října 2021 Nina

Vyhledávání

Nalezené články: "Twitter"

V karanténě je na jihu Čech více než stovka tříd. Ve školách přibývají nemocní

Ze středy na čtvrtek přibylo v Jihočeském kraji 313 nových případů lidí s nemocí covid-19. Takový přírůstek byl v regionu letos naposledy 20. dubna. Většina škol, kde roste počet případů, bude příští týden zavřená.

U hranic otevřeli lékařský dům. Pro pacienty z Česka péče hrazená není

S velkou slávou se v polovině října otevřel nový zdravotní dům v rakouském Gmündu, který přímo sousedí s městem České Velenice. Pro případné klienty z Česka je tu ale jeden háček – zařízení nemá smlouvy s českými pojišťovnami.

ŘSD může připravovat Severní spojku v Budějcích. Úřad zamítl odvolání

Krajský úřad Jihočeského kraje podruhé potvrdil, že územní rozhodnutí na stavbu takzvané Severní spojky v Českých Budějovicích je pravomocné. Zamítl odvolání několika lidí. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) tak může pokračovat v přípravě stavby. Na...

Jihočeský kraj má zasáhnout silný vítr. Místy může dosahovat síly orkánu

Část Jihočeského kraje má podle meteorologů zasáhnout během čtvrtka silný až velmi silný vítr. Dosahovat může rychlosti kolem 90 až 125 kilometrů za hodinu.

Stát může dokončit výkup pozemků pro stavbu dálnice u Kaplice

Stát může pokračovat ve vykupování pozemků pro úsek dálnice D3 Kaplice nádraží - Nažidla. Informoval o tom generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic ČR Radek Mátl. Zhotovitel se má hledat v létě příštího roku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Twitter"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Twitter"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.