úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Charitativní utkání plné hvězd v neděli v Roudném

Již 8. ročník charitativní fotbalové akce s názvem Pomáháme fotbalem se uskuteční tuto neděli (14. června) na hřišti v Roudném u Českých Budějovic.

Už podruhé se Mádl team s Real Top Praha utká právě na roudenském E-ON Stadionu. Můžete se těšit na spoustu známých tváří ze světa sportu i šoubyznysu. Letos na návštěvníky nečeká pouze fotbalové utkání, ale také například dvě pěvecká vystoupení, konkrétně Debbi a Emmy Smetana. Druhá jmenovaná chystá také charitativní bazar oblečení a jiných věcí od známých osobností. Koncerty a bazar se uskuteční za hlavní tribunou. Bazar navíc bude probíhat po celou dobu akce.
Pro děti jsou připravena skákadla a různé doprovodné fotbalové atrakce. Všichni si navíc budou moci vyzkoušet také bumperball.

Dopravní podnik navíc posílil spoje linky č. 10 ze zastávky Nádraží do zastávky Roudné, Náves a opačně.

Celou akcí vás provedou skvělí moderátoři Adéla Jirkalová a Milan Džuba.

Potvrzené osobnosti: Jiří Mádl, Vojtěch Kotek, Debbi, Martin Písařík, Michal Kadlec, Jiří Novotný, Martin Hanzal, Martin Latka, Jitka Nováčková, Robert Záruba, Jaromír Bosák, Jakub Smrž, Pavol Švantner, Ondřej Brzobohatý, Nikol Švantnerová, Alexandr Salák, Erich Brabec, Ivan Hašek, David Kraus, Ján Mucha, Pavel Kantor, Rudolf Červený, Michal Čoudek, Roman Vráblík, Tomáš Kučera, Miroslav Jirkal, Ondřej Vetchý, Emma Smetana, David Novotný, Leoš Noha, Jakub Štáfek, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Jordan Haj, Jan Chábera, Ota Balage, Jiří Manzer, Pavel Mádl

Program:

12:00 Otevření areálu
13:00 Vystoupení Debbi s doprovodem Martina Písaříka
14:00 Fotbalové utkání
14:35 Přestávková soutěž
15:30 Autogramiáda
16:15 Vystoupení Emmy Smetana
17:00 Závěr

Autoři

Štítky roudné, fotbal, exhibice, mádl

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.