Počasí dnes5 °C, zítra7 °C

Slavia odvezla ze Střeleckého ostrova bod

Předposlední domácí utkání prvoligové sezony sehráli v neděli fotbalisté českobudějovického Dynama proti pražské Slavii. Zachraňující se mužstvo pod taktovkou trenéra Jaroslava Šilhavého dokázalo s mužstvem z Edenu, které trápí existenční problémy, vybojovat bod za remízu 1:1.

Jihočeši šli brzy do vedení, když letící míč z rohového kopu Rudolfa Otepky našel ve vápně hlavou Tomáš Stráský a otevřel skóre zápasu. Ještě do přestávky ale stihl vyrovnat velmi dobře hrající slávista Zbyněk Pospěch. V nepříliš záživné druhé půli už se stav duelu nezměnil.

Podrobnou reportáž z utkání připravujeme.

SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha 1:1 (1:1)

Branky: 7. Stráský -  23. Pospěch, ŽK: 1:1 (Horejš - Milutinović), diváci: 3061.
Rozhodčí: Zelinka - Tacina, Kocián.

Dynamo: Kučera - Laštovka, Lengyel, Horejš (46. Simić), Vulin - Hudson, Otepka, Chirkin, Nitrianský (86. Pecka) - Ondrášek (69. Mezlík), Stráský. Trenér Jaroslav Šilhavý.

Slavia: Zlámal - Kaufman, Čelůstka, Hubáček, Trubila - Černý, Jarolím, Milutinović (60. Janda, 76. Hora), Koreš - Pospěch, Vlček. Trenér Michal Petrouš.

Autor: Pavel Kacerovský

Štítky SK Slavia Praha, SK Dynamo České Budějovice, Jaroslav Šilhavý, Stadion Eden, Zbyněk Pospěch, Tomáš Stráský, Michal Petrouš