Přijďte fandit hokejové reprezentaci na náměstí!

V sobotu čeká na fanoušky hokeje příjemné překvapení v podobě on-line přenosu semifinálového utkání mezi českým a slovenským národním týmem. Všichni mohou přijít fandit na náměstí Přemysla Otakara II., kde se na velké LED obrazovce přímý přenos uskuteční.

Technicky a organizačně živý přenos zajistí tým agentury Art4promotion za podpory Statutního města České Budějovice.

„Srdečně zveme všechny hokejové příznivce na jedinečný zážitek spojený s neopakovatelnou atmosférou ze sledování bratrského zápasu o postup do finále Mistrovství světa v ledním hokeji pod širým nebem,“ zve Budějčáky na náměstí Lenka Svitáková z pořádající agentury.

Sobotní semifinálový zápas odstartuje v 17.30 hodin.

Fanoušci se mohou těšit i na přenos nedělního boj českého týmu o medaile, a to jak na českobudějovickém náměstí, tak synchronně také na náměstí Míru v Jindřichově Hradci.

Vysílat se bude pouze zápas českého týmu, a to buď duel o 3. místo v 15 hodin nebo finále v půl osmé večer.

Tisková informace

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky hokej, Náměstí Přemysla Otakara II., Mistrovství světa v ledním hokeji, Madeta Motor České Budějovice, Jindřichův Hradec

Komentáře

Bezedný Frank

Snad bude teplo! Zajdu kouknout!

Pátek, 18. května 2012, 14:03Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.