čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

Majitelé permanentek půjdou na fotbal či hokej zdarma!

Jelikož tuto neděli se bude hrát v Budějcích nejvyšší fotbalová i hokejová soutěž v těsném sledu za sebou, zástupci hokejového klubu HC Mountfield a fotbalového klubu SK Dynamo České Budějovice se dohodli na spolupráci, aby podpořili držitele permanentek, tedy své nejvěrnější příznivce.

„Během sezony dochází často k situaci, kdy fotbalisté a hokejisté hrají svá mistrovská utkání v jeden den, a proto jsme se rozhodli zvýhodnit držitele permanentek tak, že jim umožníme vstup zdarma na fotbal a hokej současně. Fotbalisté jsou na startu ligového jara, my v závěru základní části a před startem play-off, vrcholem hokejové sezony. Proto bychom právě nyní chtěli našim permanentkářům touto akcí poděkovat za jejich přízeň a podporu, které si nesmírně vážíme,“upřesňuje František Joun, generální manažer HC Mountfield.

„Skutečně chceme ještě více zvýhodnit naše nejvěrnější fanoušky, což jsou bezpochyby držitelé sezonních permanentek. Proto jsme se ve spolupráci s hokejovým klubem domluvili na tomto velmi atraktivním projektu. Doufáme, že to fanoušci ocení a vytvoří jak na fotbale, tak i hokeji velmi dobrou atmosféru,“doplňuje obchodní manažer SK Dynamo Radim Šupka.

„V případě, že se tento projekt osvědčí a fanoušci o něj budou mít zájem, tak určitě nebráníme pokračování i v následujících sezonách. O spokojenost a zážitek našich fanoušků nám jde především,“vysvětlují zástupci obou klubů.

Sportovní program v neděli 26. února v Českých Budějovicích nabídne prvoligový fotbal, kdy se SK Dynamo na Střeleckém ostrově utkání od 15 hodin s týmem Bohemians 1905. Na premiéru Tomáše Řepky před domácím publikem pak naváže extraligové utkání HC Mountfield – Rytíři Kladno, které v Budvar aréně začíná od 18.10 hodin.

Co tedy jednotlivé kluby nabídnou fanouškům fotbalu a hokeje? Dynamo vyhradí pro prvních 500 fanoušků hokeje (pouze majitele permanentek) místa na stadionu – tribuna Východ sektor G + H. Vstupenky budou moci získat na základě předložení permanentky na letošní sezónu 2011/2012 na pokladně číslo 6, která bude označena HC Mountfield.

Mountfield vyhradí pro prvních 500 fotbalových fanoušků (a opět pouze majitele permanentek) místo v ochozech Budvar arény. Vstupenky budou moci získat na základě předložení permanentky SK Dynamo na letošní sezonu 2011/2012 v sekretariátu HC Mountfield (vstup v průchodu mezi I. a II. ledovou plochou). Se vstupenkou na hokej pak fotbaloví příznivci dovnitř arény budou moci projít příslušnými vchody pro určitou vstupenku.

Přijďte tedy na fotbal i hokej včas, ať využijete této skutečně zajímavé nabídky!

Tisková zpráva SK Dynamo a HC Mountfield

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.