soutěž
HokejSOUTĚŽ: Do Budějc se vrací baráž. Zítra přijedou Karlovy Vary
Očekávaný vrchol sezony je tady a hokejová horečka v Českých Budějovicích probíhá naplno. ČEZ Motor České Budějovice se v baráži o extraligu poprvé představí doma. Zítra hostí tým HC Energie Karlovy Vary a jeden čtenář vyhraje dva lupeny.
SpolečnostSOUTĚŽ: MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově s novými kolekcemi předních návrhářek
MODA Fashion Day[s] vstupuje do svého třetího ročníku. Slavnostnímu galavečeru módních přehlídek v sále Zámecké jízdárny v Českém Krumlově v sobotu 1. dubna budou letos předcházet atraktivní doprovodné programy.
SpolečnostPři takových soutěžích se člověk vyřádí, říká k úspěchu na mezinárodním kosmetickém veletrhu vizážistka Michaela Wostlová z Budějc
Skvělého úspěchu na mezinárodním kosmetickém veletrhu dosáhl kreativní tým z Českých Budějovic. Nejen o tomto vítězství v prestižní soutěži, ale například i o zkušenostech ze soutěže z Miss a také o dalších tématech jsme si popovídali s vizážistkou Michaelou Wostlovou z úspěšného týmu.
KulturaSOUTĚŽ: The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm v Budějcích
To nejlepší z trabantů od začátku do konce. Přípravy, opravy, průšvihy, úspěchy, nádherná i odporná místa, a nakonec velká finále. 72 tisíc kilometrů ve žlutých ponorkách na jeden zátah! Superpovídání ze všech cest, extradlouhá a extranašlapaná přednáška zavítá také na jih Čech.Trabantem napříč kontinenty s Danem Příbáněm se můžete vydat v úterý 28. března od 19:00 hodin v divadelním sále Domu Kultury Metropol v Českých Budějovicích.
SpolečnostStrakonický voják uspěl v prestižní americké soutěži. Za velkou louží dostal vyznamenání
Příslušník strakonického 25. protiletadlového raketového pluku, rotmistr Václav Bergman, se v americkém státě Nebraska zúčastnil prestižní soutěže o nejlepšího bojovníka - Best Warrior Competition. Za vynikající výsledky v soutěži obdržel vyznamenání od velitele Pozemní sekce Nebraské národní gardy generála Kevina D. Lyonse.
SportSOUTĚŽ: Volejbalisté hrají rozhodující zápas a potřebují podporu fanoušků
Stav čtvrtfinálové série UNIQA volejbalové extraligy mezi VK České Budějovice - VK Euro Sitex Příbram je 3:3. Drama vyvrcholí v neděli na půdě Jihočechů. Začátek zápasu je předběžně naplánován na 18:00.
KulturaSOUTĚŽ: Metropol opět provoní orchideje. A výstavu zpestří živé exponáty
Více než tisícovka rostlinných exponátů je od pátku 24. března do neděle 2. dubna k vidění i k mání v českobudějovickém Metropolu. Ten totiž hostí tradiční výstavu orchidejí, kterou zpestřila živá expozice z protivínské Krokodýlí Zoo. Metropol tak všechny opět po roce zve na další výlet do říše kvetoucích rostlin a exotického hmyzu a plazů.
KulturaSOUTĚŽ: Šikovný Jiřík a jeho strastiplné putování za krásnou Zlatovláskou v budějckém Metropolu
Ruku na srdce. Kdo si udělá čas na to sednout si a zasnít se? Teď je příležitost. Oblíbené Těšínské divadlo nastudovalo klasickou pohádku o šikovném Jiříkovi, který rozuměl řeči zvířat a jeho strastiplné pouti za krásnou zlatovlasou princeznou. A Zlatovláska bude k vidění v sobotu 25. března od 10 a od 14:30 hodin v divadelním sále českobudějovickém Metropolu.
KulturaSOUTĚŽ: Muzikantský bál v Metropolu je tradičním vrcholem plesové sezony
Plesová sezona jde do finiše. A tradičním vyvrcholením plesové sezony v Českých Budějovicích je Muzikantský bál. Ten se uskuteční v pátek 24. března od 19:30 hodin v Metropolu, kde se o zábavu postará více než sto muzikantů.
Míčové sportySOUTĚŽ: Čtvrtfinále Jihostroj - Příbram pokračuje další bitvou. Domácí chtějí rozhodnout a postoupit do semifinále
Po čtyřech zápasech čtvrtfinálové série Jihostroj - Příbram mají Jihočeši na dosah poslední postupový bod. K tomu ale zítra potřebují od 18:00 zdolat svého soupeře počtvrté. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou jít na zápas čtyři fanoušci zdarma!










