středa 19. ledna 2022 Doubravka

Vyhledávání

Nalezené články: "čéčova"

Policisté vyvedli z hořícího domu šest lidí. V hustém dýmu hledali i psa

Střecha domu hořela, ale na zvonění nikdo nereagoval. Dva policisté proto vyrazili dveře a z bytů v českobudějovické Čéčově ulici vyvedli šest lidí. Zásah jim komplikoval mimo jiné silný dým. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

V Budějovicích hořela střecha bytového domu. Policisté evakuovali šest lidí

S rozsáhlým požárem dnes bojovali hasiči v Českých Budějovicích. Okolo půl třetí ráno začala hořet střecha bytového domu v Čéčově ulici. Při požáru se nikdo nezranil, policisté z domu evakuovali šest lidí.

Na jihu Čech se ke středeční stávce hlásí řada škol

Stávku s největším počtem účastníků za posledních několik let očekávají školy v Jihočeském kraji. Řada z nich ve středu nebude učit. Odbory se chtějí stávkou domoci vyššího růstu platů. Od dnešního rána se připojují další školy v regionu a počet...

Budějcemi se proženou běžci. Řidiči musejí počítat s omezením

Už poosmé se v sobotu 1. června rozběhne tři tisíce šest set závodníků ze všech koutů republiky i ze světa budějckými ulicemi, aby si užili skvělou atmosféru jednadvacet kilometrů dlouhého závodu. Kromě sportovních zážitků přinese závod různá...

Opilý muž ujížděl strážníkům po chodníku a parkem na Sadech. Chtěl si vyzkoušet, jaké to je

Strážníci městské policie řešili dnes ráno čin muže, který na sebe upoutal pozornost jízdou v jednosměrce v protisměru. Když zahlédl hlídku strážníků, snažil se jí ujet. Nakonec to autem vzal po chodníku a projel parkem Na Sadech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "čéčova"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "čéčova"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.