pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "Štíři CB"

Štíři startují nábor nových členů

Florbalový klub Štíři České Budějovice začal s náborem nových členů do mládežnických družstev. Hlásit se mohou všichni zájemci ročníků narození 2007 až 2016. "Vítáme kluky i holky," říká prezident klubu Jiří Kratochvíl.

Náměstí v sobotu oživí Street Floorball League, celkem nastoupí 24 týmů

Český florbal v roce 2018 nastartoval u příležitosti Mistrovství světa ve florbale 2018 sérii letních open air turnajů Česká pojišťovna Street Floorball League, která nabídla 12 turnajů, a kde si hráči ve vybraných městech vybojovali postup na...

Štíři překvapili Kladno a slaví první body

V sobotu zavítalo na Jih Čech ambiciózní Kladno. Jihočeši předvedli bojovný a zodpovědný výkon a po zásluze si připsali první letošní body.

Štíři slaví triumf ve druhé lize. Teď je čeká boj o postup

Uplynulou neděli si florbalisté FBC Štíři České Budějovice zajistili titul vítěze 2. ligy - divize III, když v posledním utkání základní části zvítězili v Přelouči 6:4. Tím si rovněž vybojovali účast v nadstavbové části play-up o postup do 1. ligy.

Florbalový tým FBC United Č.Budějovice jede !

Další úspěch zaznamenal florbalový tým FBC United České Budějovice. Po juniorkách a ženách si nejvyšší soutěž ve své kategorii vyzkouší také dorostenci tohoto oddílu. Gratulujeme!

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Štíři CB"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Štíři CB"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.