středa 23. června 2021 Zdeňka

Vyhledávání

Nalezené články: "Amádeus"

Konec trápení s kulatými zády. Prohlédněte si na Zemi živitelce rostoucí nábytek Amadeus, který uleví vašemu dítěti

Nábytek, který roste společně s vašimi dětmi. . . Zní to idylicky, že? V případě nábytku Amadeus se jedná o realitu! Přesvědčit se můžete od 22. do 27. srpna na Zemi živitelce, kde bude v pavilonu B1 tento jedinečný nábytek prezentován.

Investice do zdraví vašich dětí na veletrhu Hobby, pro každé dítě dárek zdarma

Už tento týden odstartoval Hobby – Stavební veletrh, který v termínu od 8. do 12.května proběhne na výstavišti České Budějovice v pavilonu T1. Děti od 2 let si mohou ve stánku Nábytku Amádeus vyzkoušet sezení u ergonomického rostoucího nábytku, kde...

Zemřela Aťka Janoušková, která dala hlas včelce Máje

Ve věku 88 let zemřela herečka Aťka Janoušková, která dala hlas řadě postav z pohádek a večerníčků. Uvedl to dnes Český rozhlas - Radiožurnál, kterému zprávu o úmrtí Janouškové sdělil její kolega Lubomír Zemanec. Hlasem Janouškové promlouvala třeba...

Kulturní tipy: Vraťte se do baroka, nebo až do doby kamenné

Klasiku vám v úterý zahrají studenti Konzervatoře a ve středu Jihočeská filharmonie. Klasikou divadelních prken je už také hra Caveman, která se pravidelně vrací k nám na jih a již tradičně je vyprodáno.

KULTURNÍ TIPY: Zajděte si na klasiku

V Jihočeském divadle se můžete seznámit hned s trojicí svůdníků jménem Don Giovanni. I sboristé z Brna si střihnou Mozarta, a to společně s Jihočeskou filharmonií.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Amádeus"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Amádeus"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.