pátek 28. února 2020 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "Heinz"

Další vítězství stolních tenistů Pedagogu. Doma nedali šanci Prachaticím

Druholigové jihočeské derby. To se odehrálo na stolech českobudějovického Pedagogu, kam přijel výběr Prachatic. Po osmi zápasech bylo sice skóre nerozhodné, ale šesti body v řadě nakonec rozhodli domácí o své výhře 10:4.

Radnice, na jejímž nádvoří se dříve porážela kůzlata, měnila tvář s politickými režimy

I v dalším díle se budějcký historik Jan Schinko pohybuje po náměstí. Čtenářům nyní nabízí informace o radnici. Píše o její výstavbě, o tom, jak se v průběhu let měnila, ale i o tom, co se v jejím okolí dělo.

Parkovací dům u zimáku se začne stavět v listopadu

Zahájení výstavby parkovacího domu naproti zimnímu stadionu a správní budově společnosti E.ON je za dveřmi. Ve čtvrtek 3. října bude ukončen provoz parkoviště na rohu ulic F. A. Gerstnera a Goethova, aby na tomto místě mohl v následujících měsících...

Třetí výhra v přípravě: Dynamo porazilo ligové Znojmo

Českobudějovičtí fotbalisté porazili ligového nováčka ze Znojma 2:1. Jihočeši vedli už po prvním poločase, když se pohotově trefil Chmelo. Po změně stran si vlastní gól vstřelil Hnaníček, záhy pak snížil Yanov. Vedení a třetí výhru v přípravě však...

V Českých Budějovicích zasedá Evropský parlament mládeže

Evropský parlament mládeže rokuje od 2. do 12. srpna v Českých Budějovicích. Akce European Forum Budweis se zúčastní na 170 studentů z celé Evropy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Heinz"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Heinz"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.