středa 26. února 2020 Dorota

Vyhledávání

Nalezené články: "KD Gerbera"

SOUTĚŽ: Visací zámek v Budějcích oslaví výročí

Tuzemská punková legenda Visací zámek slaví v těchto dnech pětatřicáté výročí svého vzniku. O tom, že jim to společně pořád výborně šlape, se můžete přesvědčit na vlastní kůži už tuto sobotu, 9. prosince, v českobudějovické Gerbeře.

Slunečnice zaplaví České Budějovice

Startuje první ročník projektu Rozsviťme Českou republiku, který podpoří pacienty s roztroušenou sklerózou. Už dnes vyrazí lidé se sazenicemi slunečnic do ulic Českých Budějovic, aby je zasadili na záhon v ulici Lidická a dali tak najevo...

Festival taneční hudby v budějcké Gerbeře nabídne velkolepou show

Do Českých Budějovic přijíždí dnes večer Festival taneční hudby pod názvem Cirkus se svojí velkolepou show, ohromujícími efekty a dech beroucí atmosférou.

SOUTĚŽ: Diskoples v Gerbeře nabídne taneční hity i rock

Už pátý ročník oblíbeného Diskoplesu se uskuteční v sobotu 14. ledna od 19:30 v Kulturním domě Gerbera v Českých Budějovicích. Na své si přijdou nejen fanoušci taneční muziky, ale i rockové. Hrát bude DJ Petr Klein a jeho hosté, Roman Anděl a živě...

KULTURNÍ TIPY: Přijďte rozmrznout na koncerty a bály!

Kultura se pomalu rozjíždí po vánočním útlumu a ve druhém lednovém týdnu na vás čeká mimo jiné Řezník s jeho novým albem, křest debutového alba Rooms Of Silence, DJ Melvin Coxx, Myslivecký bál nebo Diskoples.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "KD Gerbera"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "KD Gerbera"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.