úterý 2. června 2020 Jarmil

Vyhledávání

Nalezené články: "Leona Machálková"

KULTURNÍ TIPY: Užijte si fantastický víkend s Queen, Draculou a Bruncvíkem

Po novém roce se kulturní život ještě naplno nerozběhl, a tak si třeba zajděte na nejúspěšnější český muzikál nebo do kina na nejnovější filmové hity.

SOUTĚŽ: V Budvar aréně vystřídá hokejisty Dracula

Muzikál Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese Dracula se chystá do Českých Budějovic. Muzikál, který během čtyř let vidělo rekordních 1,2 milionu lidí, vidění bude 5. ledna příštího roku v Budvar aréně. A jedenčtenář bude moct na představení...

Dracula se chystá do budějcké Budvar arény

Muzikál Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese Dracula se chystá do Českých Budějovic. Muzikál, který během čtyř let vidělo rekordních 1,2 milionu lidí, vidění bude 5. ledna příštího roku v Budvar aréně.

Při dřevosochařské show vyrábí pohádkové bytosti

Od pondělka tohoto týdne probíhá v rámci prvního ročníku čtrnáctidenního charitativního festivalu Frymburkfest unikátní dřevosochařská show Řežem dětem 2014.

Hvězdy budou zpívat z hladiny Lipna pro postižené děti

Speciální rozměrné pódium přímo na hladině lipenské přehrady, na dohled z veřejné pláže ve Frymburku, se stane dějištěm historicky prvního ročníku letního charitativního multižánrového festivalu Frymburkfest - Lipno 2014 s výmluvným podtitulem Na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Leona Machálková"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Leona Machálková"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.