středa 14. dubna 2021 Vincenc

Vyhledávání

Nalezené články: "Mánesova ulice"

Rekonstrukce Mánesovky by měla skončit o měsíc dřív

Rekonstrukce Mánesovy ulice, která začala 5. května, by měla skončit o měsíc dřív. Práce měly trvat do poloviny října. Zprávu dnes potvrdil první náměstek hejtmanky Josef Knot.

Další fáze rekonstrukce Mánesovky se přesune na Vrchlického nábřeží. Uzavírka potrvá do října

Rekonstrukce Mánesovky postupuje do další fáze. Od 15. července uzavře Vrchlického nábřeží. Opravovat se bude kanalizace, vodovod, chodník a samotná komunikace.

FOTO/VIDEO: Uzavření Mánesovky dopravu zatím nekomplikuje

Dlouho očekávaná uzavírka Mánesovy ulice měla dnes ráno výrazně zkomplikovat dopravu v krajském městě. K překvapení všech ale žádný výrazný dopravní kolaps nenastal. Řidiče mátlo pouze dopravní značení, které bylo podle některých nejasné.

Pětiměsíční uzavírka Mánesovky začne už za týden

Dlouho očekávaná uzavírka Mánesovy ulice je tady. Pět měsíců bude tato důležitá dopravní tepna v Budějcích uzavřená. Hlavním důvodem jsou opravy inženýrských sítí. Kdy přesně uzavírka začne a jaká dopravní omezení nás čekají?

Rekonstrukce Mánesovky začne v květnu. Kompletní uzavírka potrvá pět měsíců

Začátkem května by měla být pravděpodobně zahájena oprava Mánesovy ulice. Původní předpokládaný termín se tak o měsíc posouvá. Kromě inženýrských sítí se budou modernizovat křižovatky a přibude také jeden přechod pro chodce. Řidiči se musí připravit...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mánesova ulice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mánesova ulice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.