úterý 9. srpna 2022 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "MEN"

Firma musí přepracovat projekt průmyslové zóny u dálnice

Hned několik úkolů zadal jihočeský krajský úřad firmě, která připravuje průmyslovou zónu u D3 na Táborsku. Záměr plánovaný v Soběslavi nedaleko dálnice počítá mimo jiné se šesti halami. Některé budou sloužit k výrobě, další využijí nájemci ke...

Žena si všimla psa, který štěkal uvnitř automobilu

I přes opakované výzvy řeší městská a státní policie případy, kdy nechají majitelé svá zvířata uvnitř vozidel. Dnes dopoledne vyjížděli českobudějovičtí strážníci na sídliště Máj, kde si svědkyně všimla štěkajícího psa v automobilu.

Na jihu Čech bude spíše slunečný týden, o víkendu se vrátí třicítky

Obloha nad Českem bude tento týden převážně jasná až polojasná, což platí i pro Jihočeský kraj. Více mraků by mělo být ve čtvrtek a v pátek na východě země. Případné přeháňky budou ale jen ojedinělé. O víkendu se teploty vrátí ke 30 stupňům Celsia.

Multižánrový festival Houpačka je tu. Velešín se dočká již devátého ročníku. Kdy?

Houpačka je koncepčně ojedinělá akce pro celou rodinu, ve které se těm nejmenším, ale i dospělákům, prezentují alternativní hudební, umělecké, sportovní, ale i jiné projekty, s nimiž se běžně nesetkáte. Na co se tedy můžete těšit a kdy?

Škoda neproměněných šancí, mrzí Jakuba Horu

Nejlepším hráčem Dynama byl v hlasování fanoušků zvolen záložník Jakub Hora. Rozdával míče na všechny strany, přihrával, centroval, bylo ho plné hřiště. Ani jeho výkon však nedokázal zabránit porážce s pražskou Spartou 0:2, kterou sledovalo zaplněné...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "MEN"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "MEN"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.