středa 23. června 2021 Zdeňka

Vyhledávání

Nalezené články: "Mladá Vožice"

Policie pátrá po totožnosti muže ze snímku. Pohybovat by se měl po Mladovožicku

Policie se opět obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při identifikaci člověka. Tyto fotografie se podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení zachyceného muže by podle policistů zásadně přispělo k...

Velikonoční hrkání na jihu Čech bude i při pandemii, některé mše proběhnou on-line

Některé velikonoční akce, jako hrkání v Českých Budějovicích nebo rodinná hra na Hluboké nad Vltavou, se letos odehrají i při koronavirové pandemii. Mnohé další události organizátoři zrušili, část bude on-line. Streamy bohoslužeb připravila...

U obce Chocov byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Škoda jde do sta tisíců

Hasiči z Jihočeského a Středočeského kraje včera zasahovali u požáru pole. Na místo bylo vysláno 8 jednotek. Požár zasáhnul plochu strniště 500 x 400 metrů, několik balíků a také zemědělský stroj – balíkovač.

Muž snědl svému spolubydlícímu kachnu, ten mu za to ukradl motorku

Opravdu kuriózní spor řešili v sobotu policisté v Mladé Vožici. Obrátil se na ně totiž muž, kterému někdo ukradl motorku. Byl přesvědčený o tom, že zná jméno pachatele, který s ním žije v domě. Krádež totiž měla být pomsta za snědenou kachnu.

U Tábora se znovu objevila puma americká. Utekla do pole

Z jihu na Vysočinu a zase zpátky. Puma americká, která se od konce června pohybuje po Česku, byla znovu spatřena v Jihočeském kraji. Tentokrát ji viděli na kraji Tábora mezi obcemi Mladá Vožice a Daměnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mladá Vožice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mladá Vožice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.