Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Sobota 15. června 2024  |  Svátek má Vít
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "Petr Míka"

Budějce se pokusí omezit křik havranů

Vedení města České Budějovice plánuje pokus s havraními hnízdy. V úterý 12. února odborná arboristická firma odstraní v lokalitě ulic Plzeňská a Průběžná prázdná havraní hnízda ze čtyř stromů.

Placení parkování na záchytném parkovišti čeká na několik dní změna

O třetím únorovém víkendu musí řidiči, kteří budou parkovat na záchytném parkovišti v Jírovcově ulici, počítat se změnou. Systém placení parkování se na několik dny změní. Ceny parkování a provozní placená doba ale zůstávají stejné.

Fanklub volejbalistů rozdal čtenářům 60 vstupenek

Volejbalisté potřebují vaši podporu! Kdy jindy, než teď? Ve středu totiž začnou v českobudějovické Sportovní hale vyřazovací boje letošního ročníku Uniqa extraligy. V úvodním duelu čtvrtfinále play-off proti sobě nastoupí Jihostroj České Budějovice...

Mladí Štíři vyrazili na mezinárodní turnaj do Švédska

FBC Štíři České Budějovice zamířili do švédského Göteborgu na největší mládežnický turnaj na světě - Gothia Innebandy Cup 2013. Jedná již o dvanáctý ročník prestižního florbalového turnaje a Štíři se stali prvním jihočeským klubem v historii, který...

Jihočeské plovárny prodělávají na špatném počasí

Mnoho letních jihočeských plováren a koupališť doplácí na letošní špatné letní počasí. Jak agentuře sdělili provozovatelé a vedoucí mnoha z nich, ztráty budou při přetrvávajícím dešti a chladných teplotách zásadní.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Petr Míka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Petr Míka"

Více profilů »

Petr Míka  |  Vyhledávání  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.