úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "Planá"

Jihočeši loni odevzdali v průměru pět kilogramů elektrospotřebičů

Jihočeský kraj bylo loni úspěšný v odevzdávání vysloužilých elektrospotřebičů. Některé obce za to dostaly ocenění a finanční odměnu. Například v Horní Plané zaznamenali meziroční nárůst o 179 procent.

Náročné dny pro řidiče v Budějovicích. Příjezd do města zkomplikují omezení

Extrémně náročné období čeká řidiče v Českých Budějovicích. Od 28. září do 7. října se kompletně uzavře silnice mezi Včelnou a krajským městem. I kvůli tomu se po dobu omezení zruší kruhový objezd u Litvínovic.

Hlavní tah na Krumlov uzavřela hromadná nehoda kamionu a několik osobních aut

Hlavní tah mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem uzavřela v pátek po čtvrté hodiny odpolední nehoda kamionu a čtyř osobních aut. K hromadnému střetu došlo poblíž Plané. Veškerá doprava je vedena po objízdné trase.

Srdce Vltavy se i po desítkách let ukrývá pod hladinou, ukázal průzkum

Srdce Vltavy, zvláštní meandr vltavského koryta zatopený po vzniku nádrže Lipno, je i po 63 letech pod hladinou dobře zachovaný. Zjistil to průzkum odborníků z katedry geomatiky Českého vysokého učení technického (ČVUT), kteří lokalitu nedaleko...

Na jihu Čech vznikne nová cyklostezka kolem Vltavy, spojí Planou a Boršov

Už za pár dní odstartuje výstavba nové cyklostezky. Lidé se díky ní dostanou z Boršova nad Vltavou do Plané u Českých Budějovic. Investice vyjde na téměř 30 milionů korun a hotovo bude příští rok na jaře.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Planá"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Planá"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.