pátek 24. září 2021 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "Prachaticko"

Počet klíšťových onemocnění je na jihu Čech nižší než v minulých letech

Počet klíšťových onemocnění na jihu Čech je letos výrazně nižší než v minulých letech. Hygienici v roce 2021 evidovali 60 případů klíšťové encefalitidy. Loni jich bylo o 45 více. Podle ředitelky krajské hygienické stanice také výrazně poklesl počet...

Onemocnění klíšťovou encefalitidou je letos méně. Písecko nemá žádný případ

Hygienici v Jihočeském kraji letos zatím zaznamenali 24 případů klíšťové encefalitidy. Ve srovnání se stejným obdobím loni je to přibližně třetina. V posledním týdnu hygienici evidovali pět nových případů onemocnění.

Pozitivní test na koronavirus ukončil skautský tábor na Strakonicku. Děti jdou do karantény

Jihočeští hygienici ukončili skautský tábor na Strakonicku, kde byl koncem týdne potvrzen výskyt koronaviru. Tábor měl trvat až do 24. července. Teď však s předstihem končí a všechny osoby, které se dostaly do kontaktu s nakaženým, musí do...

V Jihočeském kraji je méně něž sto nakažených covidem

V Jihočeském kraji je aktuálně již jen šestaosmdesát aktivních případů onemocnění covid-19. Za úterní odpoledne a středu přibylo pět nových případů onemocnění. V karanténě zůstává 127 osob.

Za sobotní odpoledne a neděli nepřibyl žádný případ koronaviru v kraji

Počty nových případů koronaviru v Jihočeském kraji téměř nenarůstají. Za sobotní odpoledne a neděli nebyl v kraji hlášen žádný případ. Aktuálně je na jihu Čech 154 nakažených, karantén 182.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Prachaticko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Prachaticko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.