Tragická nehoda u Libína. Řidič nedal přednost v křižovatce, na místě zemřel

Jihočeské jednotky IZS právě zasahují na křižovatce u Libína, kde došlo k tragické dopravní nehodě. Řidič tam nedal v křižovatce přednost a střetl se s druhým vozem. Záchranáři už mu nedokázali pomoct.

Na Českobudějovicku na křižovatce u Libína došlo ke střetu dvou osobních vozidel – VW a Fiatu.

„Starší řidič jednoho z vozidel pravděpodobně nedal na křižovatce přednost. Na místě je i vrtulník Zdravotnické záchranné služby. Bohužel tento řidič na místě zemřel,“ sdělil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Na místě zasahovali také záchranáři. Ti měli v péči dva muže. „Velmi závažná zranění utrpěl senior. Při příjezdu záchranářů byl v bezvědomí a došlo u něj k srdeční zástavě. Zdravotníci okamžitě zahájili intenzivní resuscitační péči. Bohužel i přes veškerou jejich snahu se muže nepodařilo zachránit. Zasahující lékař musel konstatovat jeho smrt," uvedla mluvčí záchranářů Petra Kafková.

Druhý účastník nehody, muž středního věku, utrpěl pouze lehké zranění. Po vyšetření byl ponechán na místě. 

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Doprava, Libín, policie, Prachaticko

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.