neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "U Lávky"

Lidé podepisují petici proti rušení kavárny. Provozovatel se může zapojit do soutěže, tvrdí náměstek

Více než tisíc lidí podepsalo za jeden den petici, která odmítá odstranění kavárny Coffee on the go na českobudějovickém Sokolském ostrově. Budějcká Drbna požádala o vyjádření vedení města, které chystá proměnu tohoto prostoru.

Váží přes devět tun. Nad Jiráskův jez umístili ocelovou lávku

Po řece Vltavě v centru Českých Budějovic se dnes plavila část lávky o hmotnosti více než devět tun. Ta nahradila původní konstrukci na Jiráskově jezu, jehož oprava potrvá až do října příštího roku. Metodu, při níž se lávka přesouvá na místo přímo...

Frekventovaná lávka přes Vltavu se bude opravovat. Hotovo bude na konci června

V příštím týdnu začne město opravovat frekventovanou lávku přes Vltavu. Díky jejímu častému užívání je povrch lávky značně opotřebený a je třeba vrátit ho do původního stavu. Pracovat se bude vždy na jedné polovině tak, aby nebyl zcela omezen provoz.

DRBNA HISTORIČKA: Pětidomí mělo před rokem 1900 skutečně původně jen pět domů

Jan Schinko se v dnešním dílu Drbny historičky rozepsal o lávce do Pětidomí. Ozval se mu totiž čtenář Budějcké Drbny, který na ní měl velké vzpomínky. Víte, proč lávka vůbec vznikla?

Policie hledá svědky ranní střelby v Písku, střílelo se na dvou místech

Policisté hledají svědky, kteří zaslechli nebo přímo viděli ranní střelbu v Písku. Podezřelého muže hlídka zadržela ve čtvrt na jedenáct v Písku. Podle policie střílel podezřelý i u lávky v blízkosti kostela Nejsvětější Trojice v Písku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "U Lávky"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "U Lávky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.