neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "Vodňany"

Jihočeská policie objasnila přes šest tisíc trestných činů

Jihočeská policie vyšetřovala v loňském roce 9 229 trestných činů, meziročně o 368 více. Objasnila jich přes šest tisíc, což je po Zlínském kraji druhá největší úspěšnost v České republice. Jihočeské policii, která zaměstnává 2 210 lidí, chybí 150...

Při ranní nehodě na Strakonicku se zranila řidička

Dopravní policisté ze Strakonic dnes ráno vyjížděli k dopravní nehodě, která se stala u Drahonic. Řidička osobáku dostala smyk a s autem skončila mimo silnici. Se zraněním byla převezena do strakonické nemocnice.

Požár briketárny v Protivíně způsobil škodu za půl milionu korun

Profesionální i dobrovolní hasiči vyjížděli včera ráno k požáru briketárny. Na místě nakonec zasahovalo 5 cisteren a automobilový žebřík. Požár byl úplně uhašen po čtyřech hodinách. V briketárně nikdo nebyl. Škoda je půl milionu korun.

Policisté vypátrali pohřešovaného muže z Vodňan

Policisté ukončili pátrání po muži, který včera ráno odešel ze svého trvalého bydliště ve Vodňanech. Podle policejní mluvčí je muž v pořádku.

Na většině území Česka se v noci tvořily mrznoucí mlhy. Výstraha platí i pro jižní Čechy

Na většině území Česka se v noci na dnešek tvořily v nižších polohách mrznoucí mlhy, které mohou na silnicích snížit dohlednost a vytvářet námrazu. Pozor by si měli podle meteorologů dávat hlavně řidiči.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vodňany"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vodňany"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.