pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Vyhledávání

Nalezené články: "Winter Run"

Night Run a Avon běh finišují, běží do Českých Budějovic

Night Run míří do finále. Běžce už čekají jen poslední dva závody, tím předposledním budou zítra České Budějovice, kde bude start a cíl v samotném centru města.

Bratři Smržovi předají Bazalce své tři helmy. Symbolizovat budou ochrannou ruku

Jakub a Matěj Smržovi slavnostně předají ve středu do centra Bazalka své tři helmy, které jim nejednou zachránily život. Umístěny budou ve vstupním atriu Základní školy speciální a pod heslem „Držíme nad vámi ochrannou ruku“ budou připomínat...

Yetti běží do Českých Budějovic, běžci ho budou lovit

I letos pořadatelé nachystali zimní závody na čtyři a osm kilometrů celkem v šesti městech v republice. V sobotu 2. února se poběží v Českých Budějovicích. Start a cíl bude na Sokolském ostrově, kde se můžete registrovat v registračních stanech....

SOUTĚŽ: Připravte čelovky. Do Budějc míří NN Night Run a Avon běh

Už popáté se vrátí série nočních NN Night Run a Avon běhů na budějcké náměstí. Tisíce běžců rozzáří ulice krajského města a několik čtenářů Budějcké Drbny se zařadí mezi ně. Díky soutěži totiž můžete získat startovné zdarma.

NN Night Run a Avon běh finišují, běží do Českých Budějovic

NN Night Run míří do finále. Běžce už čekají jen poslední dva závody, tím předposledním budou šestého října České Budějovice, kde bude start a cíl v samotném centru města.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Winter Run"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Winter Run"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.