pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "benefity"

Každý na lekci přichází s jiným příběhem, říká majitelka studia Bikram Yoga

Českobudějovické studio Bikram Yoga nabízí lekce dynamického pohybu ve 42 stupních Celsia už deset let. Podstatu horké jógy i její léčivé účinky popisuje majitelka studia Lea Čutková.

Společnost Avire nabízí možnosti, jak se posouvat, říká mistrová výroby

Dagmar Bodláková nastoupila do společnosti Avire před několika lety jako operátor výroby. Díky svému úsilí a nabídce ze strany společnosti se postupně vypracovala na mistra dílny. Kromě možnosti kariérního posunu si pochvaluje také příjemnou...

Cestující budějovické hromadné dopravy zaplatí za jízdné od ledna víc

Českobudějovičtí radní schválili úpravu cen jízdného pro městskou hromadnou dopravu. Dopravnímu podniku to pomůže s rostoucími náklady či personální situací. Základní jízdenka bude stát 20 korun místo stávajících 16 korun.

Dobrý zaměstnavatel ví, jak ocenit své zaměstnance

Pokud uvažujete o novém zaměstnání, je dobré vědět, co všechno vám zaměstnavatel nabízí. Benefity nad rámec mzdy nejsou vždy samozřejmostí. V Budějckém Viscofanu je „strom“ zaměstnaneckých benefitů opravdu košatý, napočítali jsme jich rovnou...

ENGEL je více než zaměstnavatel

pondělí, 13. září 2021, 09:00SpolečnostZ kraje

ENGEL je více než zaměstnavatel

ENGEL je výjimečný nejen tím, že je světovou jedničkou ve výrobě vstřikolisů, ale také tím, že se o své kolegy pečlivě stará. Nejde jen o dobré finanční ohodnocení, ale i velké množství benefitů, které vytváří skvělé podmínky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "benefity"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "benefity"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.