sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "dětský den"

Hejtmanka Stráská shrnula koncert Kdo má rád v Nových Hradech: Bavili se zpěváci i publikum. Výtěžek pomůže opět prachatické nemocnici

Skvělé pěvecké výkony. Tleskající i roztančené publikum. To vše podkresleno peněžním výnosem ve výši 51 250 korun pro dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice.

Benefice Kdo má rád pomůže dětskému a novorozeneckému oddělení v prachatické nemocnici

Už devátým rokem se sejdou zpěváci na podporu Dětského a novorozeneckého oddělení prachatické nemocnice v jižních Čechách na zámku Nové Hrady. Vstupenky můžete zakoupit už teď online nebo v sobotu přímo na místě.

Velký dětský den ve Velešíně láká na nabitý program. Výtěžek půjde malé Helence

Pracovní týden můžete zakončit zábavou, ze které budete mít i dobrý pocit. Na fotbalovém hřišti ve Velešíně se totiž koná Velký dětský den a veškerý výtěžek z něj poputuje Helence Pelderlové, které už odmalička komplikuje život mozková atrofie.

Dětský den můžete strávit na výstavišti s vojáky a Bambifestem

Výstaviště v Českých Budějovicích bude 24. a 25. května patřit dětem. Proběhne zde už třetí ročník Dětského dne s Armádou České republiky, který pořádá Krajské vojenské velitelství České Budějovice spolu s Výstavištěm.

O zábavu pro děti se ve Zbudově postarali myslivci ze sousedních Dívčic

Originální dětský den připravili včera, v sobotu 9. června, s podporou Jaderné elektrárny Temelín pro své malé sousedy myslivci z Dívčic na Českobudějovicku. Program tematicky zaměřený na přírodu a myslivost zaujal všechny příchozí a bezmála dvě...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dětský den"

Dětský den v Českých Budějovicích

neděle, 3. června 2012, 19:10

Dětský den v Českých Budějovicích
Dětský den v Českých Budějovicích

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "dětský den"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.