středa 22. ledna 2020 Slavomír

Vyhledávání

Nalezené články: "doklady"

Devatenáctiletý mladík se snažil ujet policii. Řídil opilý, nebyl připoutaný a neměl doklady

Českobudějovičtí dopravní policisté dopadli v neděli po šesté hodině ráno devatenáctiletého řidiče, který ignoroval několik jejich výzev k zastavení. Ke svému jednání měl dobrý důvod. Za volant totiž usedl opilý.

Jihočeské muzeum otevírá novou stálou archeologickou, přírodovědnou a národopisnou expozici

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích otevře stálou archeologickou, přírodovědnou a národopisnou expozici. Ta se široké veřejnosti otevře 17.ledna. Cílem je probudit v návštěvnících tu část mozku, kterou známe z dětství: svět představ a fantazie,...

Cizinci na stavbě v Budějcích neměli pracovní povolení. Zadržela je policie

Hned po Novém roce se vydali jihočeští policisté na kontrolu zaměřenou na cizince pracující na stavbě v Budějcích. Kontrolu provedli u pěti cizinců, kteří sice předložili platné cestovní doklady, neměli ale povolení k zaměstnání.

Zloděj se vloupal do penzionu a nakradl věci za 20 tisíc korun

Hned tři trestné činy má na svědomí zloděj, po kterém pátrají prachatičtí policisté. Z pokoje v jednom z penzionů na Vimpersku měl pachatel ukrást peněženku, tablet a navigaci. Způsobil tak škodu za téměř 20 tisíc korun.

Dvanáctkrát trestaný zloděj vykradl téměř čtyřicet aut, škoda je 325 tisíc korun

Kriminalisté z Budějc objasnili téměř čtyřicet případů vloupání do aut. K těm docházelo od 11. října prakticky denně, někdy i několikrát za den na území města České Budějovice, v několika případech také na Dobré Vodě. Kriminalisté zjistili, že...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doklady"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "doklady"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.