úterý 19. října 2021 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "e-mail"

HLEDÁME PÁNÍČKA: Najde Nellie nový domov stejně jako její malý bráška?

I tento týden budeme hledat nový domov pro svěřenkyni táborského útulku. Tentokrát půjde o koťátko Nellie, které přišlo do útulku se svým bráškou Sweeneym. Nellie je mladá kočička, která hledá domov plný lásky, porozumění a péče.

Jihočeský kraj spustil předregistraci žadatelů o kotlíkové dotace

Jihočeský kraj zahájil předregistraci žadatelů o kotlíkové dotace pro rok 2022. Finance od státu zamíří do regionu na základě dotazníku, který má zmonitorovat zájem případných uchazečů. Informoval o tom náměstek hejtmana Pavel Hroch (Jihočeši 2012).

HLEDÁME PÁNÍČKA: Rettinka je připravena vyrazit do nového domova

V další dílu Hledáme páníčka budeme hledat nový domov pro Rettinku. Mourovaté koťátko, které bylo na konci srpna nalezeno v Táboře. Nyní je Rettinka připravena vyrazit do nového domova.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko září

Soutěž o drbňátko měsíce je u konce. V srpnu od čtenářů dostaly Mariana a Dominika Dušákovi. Gratulujeme! Na druhém místě skončil Daniel Hána a třetí pozici obsadila Viktorie Motysová.

I další obce mohou být úspěšné jako Pištín

Pro každého obyvatele je vždy velkou poctou, když jméno své obce slyší při vyhlašování vítězů. Pro starostu a vedení obce je pak stejná situace i velkou vzpruhou. Příkladem je obec Pištín, kde je úspěšný starosta Jaroslav Havel (STAN). Ten teď...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "e-mail"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "e-mail"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.