Počasí dnes22 °C, zítra22 °C
Neděle 28. května 2023  |  Svátek má Vilém

Vyhledávání

Nalezené články: "gastronomie"

Dětský den a Festival sladkostí a zmrzliny v Géčku České Budějovice

Oslavte Den dětí v Géčku na Festivalu sladkostí a zmrzliny. Oslava je ideální pro všechny milovníky mlsání, zábavy a soutěží. Festival se koná v sobotu 3. června od 10 do 18 hodin a vstupné je zdarma.

Šéf likérky: Vláda pojala úspory špatně, část konzumentů lihovin přejde k vínu

Vláda pojala konsolidační balíček špatně, řekl v reakci na dnešní oznámené úspory šéf jindřichohradecké likérky Fruko-Schulz Josef Nejedlý. Míní, že vláda měla zvednout daň i na víno. Část konzumentů lihovin se přesune k vínu, když půllitr rumu bude...

Patnáct procent vesnických hospod za poslední čtyři roky skončilo, další lapají po dechu

Hospody na vesnicích a městech do pěti tisíc obyvatel jsou nejohroženějším druhem současné gastronomie. Vyplývá to z průzkumu největšího českého pivovaru Plzeňského Prazdroje, podle něhož skončilo za čtyři roky 15 procent těchto provozoven. Jedná se...

Hotelová škola v Českých Budějovicích myslí na budoucnost

Jihočeský region nabízí řadu příležitostí v gastronomii a cestovním ruchu, kde lze uplatnit zkušenosti z teoretického i praktického vyučování na Střední škole a Vyšší odborné škole cestovního ruchu v Českých Budějovicích.

V Masných krámech vyhlíží nového provozovatele. Budvar zůstává

Je to jedna z nejoblíbenějších restaurací v Českých Budějovicích, kam chodí místní i návštěvníci z celého světa. Nyní čeká Masné krámy velká změna. Od letošního roku by měla mít pivnice, kde se čepuje Budějovický Budvar, nového provozovatele.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "gastronomie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "gastronomie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.