úterý 24. listopadu 2020 Emílie

Vyhledávání

Nalezené články: "hasiči"

Při požáru statku se kompletně propadla střecha. Škoda jde do milionů

Několik hodin zasahovali jihočeští hasiči u požáru statku ve Vitějovicích na Prachaticku. Plameny zasáhly kompletně celou budovu včetně střechy, která se navíc propadla. Na místě muselo zasahovat osm cisteren. Škoda se podle vyšetřovatele hasičů...

Z výtopny Vráto zůstane jen komín. Nejvyšší stavba ve městě bude sloužit čisté energii

Někdejší výtopnu pak bude připomínat pouze 160 metrů vysoký betonový komín, který se stane součástí připravovaného zařízení na energetické využití odpadu (ZEVO). Jde o moderní způsob efektivního využití potenciálu nerecyklovatelných odpadů, který se...

Policie našla v přehradě Orlík tělo potápěče. Pohřešovaný byl od neděle

Pátrání po čtyřiačtyřicetiletém potápěči, který se v neděli ztratil pod hladinou v Orlíku, je u konce. Policie dnes potvrdila nález jeho těla. Po muži pátrali policisté spolu s rybáři až do úterního odpoledne.

Střet dvou osobních aut si vyžádal šest zraněných. Nehoda zastavila provoz na silnici u Horního Žďáru

Šest lidí se dnes odpoledne zranilo při nehodě u Horního Žďáru na Jindřichohradecku. Na silnici I/34 se srazila dvě osobní auta. Tři lidé se zranili lehce, tři mají středně těžká zranění. Silnice bude nejméně dvě hodiny neprůjezdná.

Potápěč se ztratil během ponoru v Orlíku. Pátrá po něm policie

Jihočeští policisté pátrají od nedělního odpoledne po čtyřiačtyřicetiletém potápěči, který se ztratil během ponoru v Orlíku. Po muži pátrali policisté spolu s rybáři až do sedmé hodiny večer. Bohužel ale neúspěšně. Pátrání pokračuje i dnes.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hasiči"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hasiči"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.