neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "hasiči"

Strakoničtí vojáci chtějí dávat naději, přihlásili se do Českého národního registru dárců dřeně

Vojáci 25. protiletadlového raketového pluku ze Strakonic zavítali ve čtvrtek do nemocnice v Písku, aby se přihlásili do Českého národního registru dárců dřeně. Po vyplnění vstupních formulářů a krátkého zdravotního dotazníku absolvovali odběr...

Kvalita ledu v Dolní Vltavici klame, vstup na vodní plochu je nebezpečný

Lidé, kteří se chystají bruslit na Lipno, by měli ještě počkat. V Dolní Vltavici je téměř deset centimetrů ledu. Je ale zrádný a v některých místech se tvoří praskliny. Ledová magistrála zatím hlásí maximálně čtyři centimetry. Pro hromadné bruslení...

Požár budov ve Vimperku způsobil škodu za 900 tisíc

Druhý stupeň poplachu museli dnes ráno vyhlásit jihočeští hasiči ve Vimperku, kde začala po páté hodině ráno hořet opuštěná budova. V objektu podle hasičů nikdo nebyl. Škoda byla předběžně stanovena na 900 tisíc korun.

Požár střechy rodinného domu v Hluboké nad Vltavou způsobil netěsnící komín

Škodu za 200 tisíc korun způsobil včera požár střechy rodinného domu v Hluboké nad Vltavou. Na místě zasahovalo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. V domě v době požáru naštěstí nikdo nebyl.

Požár briketárny v Protivíně způsobil škodu za půl milionu korun

Profesionální i dobrovolní hasiči vyjížděli včera ráno k požáru briketárny. Na místě nakonec zasahovalo 5 cisteren a automobilový žebřík. Požár byl úplně uhašen po čtyřech hodinách. V briketárně nikdo nebyl. Škoda je půl milionu korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hasiči"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hasiči"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.