pátek 10. dubna 2020 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "hejtmanka"

Hejtmanka Jihočeského kraje rozhodla o vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů

Hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská rozhodla o vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů. Reagovala tak na události posledních dní, ve kterých měli hasiči s ohněm plné ruce práce.

Hejtmanka Ivana Stráská informuje o novinkách v kraji ohledně koronaviru

Hejtmanka Ivana Stráská informuje o novinkách v kraji ohledně koronaviru. V krajích by se měl brzy rozjet projekt chytrá karanténa. Právě to bude tématem středečního rozhovoru hejtmanky s ministrem obrany a Romanem Prymulou.

Jihočeskému kraji chybí podle hejtmanky trojkové respirátory

Informace ohledně koronaviru shrnuje hejtmanka Ivana Stráská. V Jihočeském kraji podle ní chybí trojkové respirátory. Tento nedostatek chce řešit na jednání s hejtmany. Více informací najdete ve videu.

VIDEO: Jihočeský kraj má nejmenší výskyt nakažených na sto tisíc obyvatel v republice

Jihočeský kraj má nejmenší výskyt nakažených na sto tisíc obyvatel v republice. Jak je na tom kraj s ochrannými pomůckami? Kolik speciálních výjezdů měla zdravotnická záchranná služba v minulém týdnu? Nejnovější informace shrnuje hejtmanka Ivana...

Hodili jste nás přes palubu, zlobí se pendleři v kraji. Napsali otevřený dopis hejtmance

Vláda kvůli epidemii koronaviru opět zpřísnila podmínky pro zajíždění za prací do Německa nebo Rakouska. Pokud chtějí pendleři nadále pracovat v zahraničí, mají si tam zajistit podle rozhodnutí kabinetu ubytování. Vláda to doporučuje na tři týdny....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hejtmanka"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "hejtmanka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.