úterý 24. května 2022 Jana

Vyhledávání

Nalezené články: "historie"

Oslavte den dětí na Výstavišti společně s vojáky, hasiči, celníky a záchranáři

Ve dnech 3. a 4. června bude Výstaviště v Českých Budějovicích patřit dětem. Dvoudenní Dětský den s Armádou České republiky proběhne letos poprvé ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému. A jako tradičně - vstup je opět zdarma.

Portugalské město Faro aneb 4 místa, která musíte navštívit

Faro se nachází v regionu Algarve a žije kulturou, historií a divokou přírodou. To v kombinaci se vzrušujícím ruchem návštěvníků a místních obyvatel, kteří se věnují svému každodennímu životu, dělá z Fara zábavné místo k návštěvě.

DRBNA HISTORIČKA: Jak to bylo s majálesy?

V dnešním dílu Drbny historičky se Jan Schinko podíval na studentské majálesy. Proč byl majáles v roce 1967 zakázán? A co byla Závišiáda? A jak se na studentskou slavnost v roce 1065 dostaly kostýmy z filmu Kdyby tisíc klarinetů?

Slavné šumavské postavy i příběhy ožívají v originálním komiksu

Legendární šumavské postavy i známé příběhy ožily poprvé v komiksu, který se bude líbit nejen dětem, ale i dospělým. Víte, kdo to byl Sepp Rankl, co se dělo na Zlaté stezce a jak se osidlovala Gabreta? Autoři pokřtili novou publikaci nazvanou...

Objevujte Zvuk času. Jihočeské muzeum zve na výstavu hodin a hodinek z 16. – 19. století

Výstava ze soukromé sbírky Petra Hadravy a ze sbírky Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, která se koná od 13. května do 5. února 2023 v hlavní budově Jihočeského muzea (Dukelská 1) představuje hodiny a hodinky z období od 16. do 19. století....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "historie"

Motor nadělil pražské Slavii bůra

čtvrtek, 14. září 2017, 12:22

Motor nadělil pražské Slavii bůra
Motor nadělil pražské Slavii bůra

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "historie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.