Počasí dnes14 °C, zítra17 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "hledaný"

Muž chtěl vylomit pokladnu myčky. Zubil se přitom do kamery

Jihočeští policisté pátrají po muži, kterého natočila kamera na pokladně samoobslužné myčky v Táboře. Tu se hledaný na záběrech zveřejněných policií snaží vylomit. Na svědomí může mít i další podobná vloupání v Jihočeském a Středočeském kraji.

Policie hledá dvanáctiletou dívku, nedorazila do zařízení pro mládež v Budějovicích

Policisté hledá dvanáctiletou Natalii Šarišskou, která nedorazila do zařízení pro mládež v Českých Budějovicích. Tam se měla vrátit z povolené dovolenky. Dívka pochází z Humpolce na Pelhřimovsku. Naposledy byla viděna v neděli odpoledne.

Své známé sjednal pohřeb, i když na něj neměl. Zadluženému muži teď hrozí vězení

Pomyslná klec spadla nad hledaným mužem, který v loňském roce spáchal kuriózní podvod. Své příbuzné tehdy nechal zařídit pohřeb i přesto, že věděl o své nepříliš dobré finanční situaci. Fakturu ani po několika měsících pohřební službě neproplatil....

Policie hledá muže podezřelého z násilné trestné činnosti. Může být nebezpečný

Jihočeští policisté hledají muže, který se několik týdnů ukrývá na neznámém místě. Okresní státní zastupitelství v Táboře na muže vydalo souhlas se zadržením. Hledaný je podezřelý z násilné trestné činnosti a může být nebezpečný.

Z psychiatrické nemocnice utekl pacient s nařízenou ústavní léčbou. Na ruce má vytetované tři sedmičky

Z psychiatrické nemocnice na jižním Plzeňsku uprchl jedenatřicetiletý pacient z Karlovarska, který má soudem nařízené ochranné ústavní léčení. Pohybovat se může nejen v Plzeňském a Karlovarském kraji, ale také na území Jihočeského kraje. Není to...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hledaný"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hledaný"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.