neděle 14. srpna 2022 Alan

Vyhledávání

Nalezené články: "lidická třída"

Pohádal se s rodinou a pod vlivem alkoholu nahlásil bombu. Muž se sám přiznal

Muž, který má na svědomí anonymní zprávu o bombě na čerpací stanici v Českých Budějovicích, se sám přiznal. Přišel na policejní stanici, kde řekl, že se pohádal s rodinou a pod vlivem alkoholu dostal hloupý nápad.

Policisté prošetřovali anonymní oznámení o bombě v Českých Budějovicích

Na Lidické třídě v Českých Budějovicích zasahovali policisté. Po poledni přijali anonymní oznámení o uložení bomby na čerpací stanici. Před 14. hodinou zásah ukončili, silnice je opět průjezdná.

Opilý muž najel s elektrokoloběžkou do domu. Nadýchal téměř dvě promile

Na českobudějovické Lidické třídě havaroval třiatřicetiletý muž. Pod vlivem alkoholu sednul na elektrokoloběžku, se kterou přejel obrubník a poté narazil do rodinného domu. Muže se zákazem řízení vyšetřuje policie pro podezření ze spáchání přečinu...

Řidič skončil v plotě. Na křižovatce nejspíš nedal přednost

Plot u Domu dětí a mládeže v Českých Budějovicích včera prorazil řidič, který pravděpodobně nedal přednost v jízdě. Střet s autem na hlavní silnici vozidlo odmrštil. Test na alkohol a jiné návykové látky vyšel u obou řidičů negativně.

Kašna na Lidické je opravena. Práce vyšly na 200 tisíc korun

Na 200 tisíc korun vyšla oprava kašny se sochou ležící ženy na Lidické třídě. Opraveny byly praskliny v bazénu, ale i socha a podstavec, na kterém je umístěna. Zprovozněna by měla být už v příštím týdnu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lidická třída"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lidická třída"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.