sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "medaile"

Zeman v lednu vyznamená také dva jihočeské rodáky. Remek dostane nejvyšší státní vyznamenání

Mezi jmény, která chce 1. ledna příštího roku vyznamenat prezident Miloš Zeman, najdeme také dva jihočeské rodáky. Nejvyšší státní vyznamenání získá spolu s herečkou Jiřinou Bohdalovou rodák z Českých Budějovic kosmonaut a bývalý velvyslanec v Rusku...

Startuje další ročník Sazka Olympijského víceboje, zapojte své děti i vy

Sazka Olympijský víceboj je projekt dostupný pro všechny základní školy, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy. Pro první stupeň základní školy se skvěle hodí Olympijský diplom, kde není cílem soutěžit o nejlepší výkony.

Cestující budějovické hromadné dopravy zaplatí za jízdné od ledna víc

Českobudějovičtí radní schválili úpravu cen jízdného pro městskou hromadnou dopravu. Dopravnímu podniku to pomůže s rostoucími náklady či personální situací. Základní jízdenka bude stát 20 korun místo stávajících 16 korun.

Sportujte s těmi nejbližšími. Zažijte dm rodinný běh v Českých Budějovicích

Máte rádi pohyb a veselou atmosféru? Hledáte zábavný program pro celou rodinu? Vyrazte v sobotu 23. října do Českých Budějovic, kde se v rámci Mattoni 1/2Maratonu koná od 11:00 dm rodinný běh. Užije si ho každý. Zdatní atleti, začátečníci, senioři i...

Další úspěch karatistky Martiny Šáchové. V Chorvatsku obdržela pozvánku na prestižní turnaj TOP TEN

Ačkoliv původně do Chorvatska neplánovali jet, nakonec se závodníci z TJ Karate České Budějovice pro cestu na turnaj Croatia Open rozhodli. Výsledek? Tři medaile a jedna skutečně prestižní pozvánka!

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "medaile"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "medaile"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.