čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "ministerstvo"

Do vývoje pesticidů už firmy nedávají peníze, konkurují jim geneticky modifikované organismy, říká expert

Regulace Evropské unie týkající se pesticidů postupně snižuje manévrovací prostor velkým výrobcům a zhoršuje jim hospodaření. Ti proto raději než do vývoje nových pesticidů vkládají peníze do výzkumu a vývoje geneticky modifikovaných organismů,...

Cena benzinu dál stoupá na nová maxima. Připlatíme si i za naftu

Cena benzinu je na novém maximu, blíží se 48 korunám za litr. Ve středu stál Natural 95 v průměru 47,96 koruny za litr, za uplynulý týden zdražil o 27 haléřů. Cena nafty stoupla o 1,06 koruny, čerpací stanice ji nyní nabízejí za 48 korun za litr....

Radní Vojtko se ministrem nestane. Školství bude v dobrých rukou, vzkázal

Poslanec a českobudějovický radní Viktor Vojtko (STAN) odmítl z rodinných a osobních důvodů post ministra školství. Informoval o tom na svém twitterovém účtu. Zároveň dodal, že zná kvalitu dalších kandidátů, a tak bude školství v dobrých rukou.

Budějovický radní Viktor Vojtko je jedním z kandidátů na post ministra školství

Poslanec a radní města České Budějovice Viktor Vojtko (STAN) je jedním z kandidátů na post ministra školství. Bývalý náměstek primátora to potvrdil Budějcké Drbně s tím, že definitivní rozhodnutí nepadlo. Jasno by mělo být do konce tohoto týdne.

Jihočeský kraj loni hospodařil s přebytkem téměř 700 milionů korun

Jihočeský kraj loni hospodařil s přebytkem téměř 700 milionů korun. Plánovaný rozpočet přitom počítal se schodkem 1,2 miliardy korun. Pozitivní bilanci zajistil především vyšší příjem z daní.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ministerstvo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ministerstvo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.