pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "modrá"

Ve druhé světové válce bojuje Draco Malfoy, v komunistickém Polsku zase vraždí gaye

Na Netflix dorazil další úspěšný jihokorejský seriál, nizozemský válečný snímek s představitelem Draca Malfoye nebo polská krimi o vraždě ve varšavské komunitě gayů. Na HBO GO zase přiletěla netopýří žena.

Jiří Novotný: Vše se seběhlo narychlo. Snad neudělám synovi v neděli ostudu

V červenci oznámil konec své bohaté hokejové kariéry. Teď se ale vydává na pomoc mateřskému týmu v nouzi - Motor trápí marodka v útočných řadách a zkušenosti centra Jiřího Novotného se mu budou hodit. Jak se osmatřicetiletý hráč těší na nedělní...

Seniorku uštkla zmije, jed z rány nesmyslně vysávala a polykala

Kuriózní případ zaměstnal ve středu po poledni členy horské služby poblíž Kvildy. Šestašedesátiletou ženu tam při sběru borůvek uštkla do prstu zmije. Celou situaci seniorka zkomplikovala tím, že jed z rány vysávala a nepochopitelně ho polykala. Tím...

Římovský běh pro úsměv je zpět

Po roční pauze způsobené pandemií Covid-19 se v Římově 4.září od 13:00 opět koná sportovní akce s hlavním cílem pomoci, tentokrát malé Anežce a centru pomoci rodinám nevyléčitelně nemocných a pozůstalých – Modrá pomněnka.

Na kolik pereš? aneb Tatínkem na plný úvazek

Trojice puberťáků a otec, který sice neprošel základním vojenským výcvikem, ale za léta strávená v turistickém oddíle nasbíral kupu zálesáckých dovedností. Střídavá péče se třemi teenagery musí být přeci brnkačka!

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "modrá"

Tuhé lednové mrazy na jihu Čech

neděle, 8. ledna 2017, 09:02

Tuhé lednové mrazy na jihu Čech
Tuhé lednové mrazy na jihu Čech

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "modrá"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.