středa 22. ledna 2020 Slavomír

Vyhledávání

Nalezené články: "napadení"

Agresor napadl v Suchém Vrbném strážníka, skončil v poutech

Strážníci městské policie řešili včera agresora, který před prodejnou potravin na Suchovrbenském náměstí popíjel alkohol. Vyostření přestupku nakonec skončilo zraněním strážníka.

Žena vzala na svého přítele popelník a skleněný půllitr, trestně stíhána nebude

Dva konflikty, které skončily zraněním má na svědomí žena z Českých Velenic. Ta měla podle policie udeřit svého přítele skleněným popelníkem do hlavy. Stejný scénář se opakoval o dva týdny později. Tentokrát dostal muž skleněným půllitrem do ucha....

Potyčku dvanáctičlenné party odnesl řidič autobusu

Táborští policisté prošetřují konflikt, ke kterému došlo u táborského autobusového nádraží. Parta mladých lidí byla kvůli svému nevhodnému chování několikrát napomenuta řidičem autobusu. Vše ale vygradovalo na zastávce, kdy mezi lidmi došlo k...

Oslavu narozenin ukončila rána dřevěnou násadou do hlavy

Malicherný problém na oslavě narozenin v Nové Bystřici skončil těžkým zraněním hlavy. Aktérem celého konfliktu byl podnapilý muž, který skoro 50 centimetrovou dřevěnou násadou udeřil do hlavy sedícího muže. Agresorovi hrozí až deset let za mřížemi.

Výtržník se snažil přeprat vánoční strom a nadával kolemjdoucím, je stíhán na svobodě

Českokrumlovští policisté v polovině prosince řešili vandala, který měl v centru Krumlova kopat do vánočního stromku, pěstí rozbít skleněnou výplň okna prodejny a nadávat kolemjdoucím. Policisté muže stíhají na svobodě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "napadení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "napadení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.