čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "obchvat"

Další část D3 má stavební povolení. Úsek z Třebonína se začne stavět na jaře

Už na jaře příštího roku by se mohl začít stavět další úsek dálnice D3. Část z Třebonína do Kaplice nádraží získala od ministerstva dopravy stavební povolení a ŘSD nyní hledá zhotovitele. Osmikilometrový úsek by měl vyjít na 2,4 miliardy korun.

VOLBY 2020: Na jihu Čech vznikla nová koalice. V rukavicích smlouvu podepsaly čtyři strany

ODS, KDU-ČSL a TOP 09, ČSSD a hnutí Jihočeši. Tak vypadá nové vedení Jihočeského kraje na následující čtyři roky. Strany dnes v rukavicích podepsaly na budějckém výstavišti koaliční smlouvu. Novým hejtmanem bude lídr ODS Martin Kuba.

Český Krumlov koupil za 210 milionů čističku odpadních vod i obchvatný kanál

Několik let usilovalo město Český Krumlov o to, aby vlastnilo čistírnu odpadních vod a obchvatný kanál Větřní - Krumlov. Včera konečně podepsal starosta města a insolvenční správce smlouvu o koupi. Krumlov za objekty zaplatí 210 milionů korun.

Opozice chtěla odvolat prachatického starostu, neuspěla

Opoziční hnutí Živé Prachatice dnes neúspěšně navrhlo na základě petice odvolat starostu Prachatic Martina Malého (Nezávislí). Uvedlo, že špatně zabezpečil Kralovu vilu, kterou pak poškodili drogově závislí, i to, že se brání komunikaci s občany....

Stavba obchvatu Olbramovic může začít. Hotovo by mělo být za dva roky

Stavba obchvatu dopravně přetížených Olbramovic má zelenou. Ministerstvo dopravy totiž zamítlo odvolání proti vydanému stavebnímu povolení. Stavební stroje tak brzy zahájí práce. Hotovo by mělo být za dva roky. Desetitisíce aut denně přesunou na 3,4...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obchvat"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obchvat"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.