úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Vyhledávání

Nalezené články: "obnova"

Oprava chodníků na Vltavě vyjde na více než dva miliony korun. Práce začnou na konci října

S dočasnou uzavírkou a částečným omezením chodců musí počítat obyvatelé ulice Františka Ondříčka na Vltavě. Důvodem je oprava necelých 500 metrů chodníku. Práce vyjdou na 2,3 milionu a začnou na konci října.

Sokolové mají tribunu, přes dvě stě lidí si adoptovalo sedačku

Sokolové se po sedmdesáti letech dočkali nové tribuny. Do té staré zatékalo a její stav už nevyhovoval. Nová tribuna pojme 1200 diváků. Zájemci si také měli možnost adoptovat si jednu z červených sedaček. Šance nakonec využilo přes dvě stě lidí.

Oprava mostu přes Mlýnskou stoku začne v září. Práce potrvají maximálně tři měsíce

Za necelé dva miliony opraví město lávku přes Mlýnskou stoku v Javorové ulici. Práce začnou už 3. září a trvat by měly maximálně tři měsíce. Důvodem oprav je nevyhovující stav mostovky.

Experimentální část obnovy věže Jakobínka v Rožmberku končí. Replika středověkého jeřábu se v těchto dnech rozebírá

Téměř dva roky stála na vrcholu věže Jakobínka v Rožmberku nad Vltavou replika středověkého jeřábu postaveného podle skic Leonadra da Vinci. S jeho pomocí se do výšky téměř čtyřiceti metrů dopravoval stavební materiál na obnovu střechy a stavbu...

Před 55 lety byla vynalezena populární remoska

Její obsluha i údržba je jednoduchá, spotřeba energie nízká a životnost dlouhá. Remoska je malá přenosná elektrická pečící mísa či pánev, která vaří, peče, smaží, dusí i opéká a připravit se v ní dá téměř cokoli. Remoska je českým vynálezem, její...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obnova"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obnova"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.