sobota 13. srpna 2022 Alena

Vyhledávání

Nalezené články: "promítání"

V planetáriu ožily indiánské báje

Budějovické planetárium již několik let provází návštěvníky pod digitální hvězdnou oblohou. Zakládá si na svých živě komentovaných pořadech, kde odborní lektoři vypráví o tajích vesmíru. Vesmír ale není jen věda. Snahou hvězdářů je představit vesmír...

Háječek nabídne žhavé zahájení s Hříšňákem a Pánským klubem

Letní kino Háječek otevírá v pátek 3. června své brány a letos připravilo nabitý zahajovací víkend. Těšit se můžete na loutkové divadlo, komentované prohlídky zákulisí, živou hudbu, grilování, filmy a jedno žhavé překvapení.

Semifinále českých hokejistů budou sledovat fanoušci na náměstí v Táboře

Semifinále hokejového mistrovství světa mezi Českem a Kanadou se bude promítat v centru Tábora. Město objednalo velkoplošnou obrazovku, která bude na Žižkově náměstí. Diváci tam pak mohou sledovat i oba nedělní souboje o medaile, informovalo město.

Promítání finále ze hry League of Legends se koná již tuto neděli

Již tuto neděli se v Českých Budějovicích uskuteční další akce pro fanoušky e-sportu. V prostorech Riegrova 51 se v neděli 29. 5. 2022 můžete těšit na živé promítání finále MSI 2022 ze hry League of Legends.

Sázkaři mají jasno. Čeští hokejisté si jdou na mistrovství světa pro zlato

Čeští sázkaři věří, že hokejisté ukončí desetileté čekání na medaili z mistrovství světa. Přes polovina vkladů na zlaté medaile z šampionátu ve Finsku, který Čechům začíná dnes zápasem proti Velké Británii, jde na triumf výběru okolo Tomáše Hertla....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "promítání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "promítání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.