úterý 9. srpna 2022 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "psovodi"

Jihočeští psovodi dopadli dalšího lovce vltavínů. Kopal i přes zákaz činnosti

Českobudějovičtí policejní psovodi dopadli v úterý pozdě večer nedaleko Nových Hradů dalšího nelegálního hledače vltavínů. Devětadvacetiletý muž z Českobudějovicka kopal v lese poblíž obce Byňov, přestože byl za ilegální těžbu vltavínů v minulosti...

Jihočeští psovodi dopadli u Nových Hradů dva hledače vltavínů

Koncem minulého týdne se v lesích nedaleko Nových Hradů podařilo policistům vypátrat dva muže, kteří zde prováděli nelegální těžbu vltavínů. Oba už byli v minulosti za podobnou činnost stíháni. Nyní jim hrozí až dva roky za mřížemi.

VIDEO: Policejní pes našel kopáče vltavínů. Ukrýval se v jámě pod zemí

Jihočeští policisté dopadli dalšího kopáče vltavínů. Při kontrole lesa u osady Jakule na Novohradsku ho našel pes v jámě pod zemí. Muž, který riskoval své zdraví, se ukrýval ve hloubce zhruba dva metry.

Policisté dopadli dalšího kopáče vltavínů. Činu se nedopustil poprvé

Jihočeští policisté dopadli kopáče vltavínů přímo při činu. Muže zadrželi u Ločenic na Českobudějovicku. Jde o oblíbené místo pro ty, kteří hledají tyto vzácné kameny. Muž se činnosti dopustil, i přestože mu ji Česká inspekce životního prostředí...

Policie ukončila pátrání po pohřešovaném muži z Jindřichohradecka. Byl nalezen mrtvý

Jihočeští policisté ukončili pátrání po pohřešovaném muži z Jindřichohradecka. Včera odpoledne byl podle mluvčího Jiřího Matznera nalezen mrtvý. Cizí zavinění bylo předběžně vyloučeno.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "psovodi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "psovodi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.