pondělí 17. února 2020 Miloslava

Vyhledávání

Nalezené články: "sportovní hala"

SOUTĚŽ: Volejbalisté přivítají na domácí půdě Beskydy

Po Lize mistrů čeká budějcké volejbalisty další domácí zápas. V sobotu nastoupí od 19 hodin proti týmu Beskyd. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na zápas.

U Sportovky by mohl vyrůst parkovací dům, počítá se s kapacitou pro 700 aut

Řidičům v Budějcích by se zase mohlo parkovat o něco lépe. Město totiž plánuje výstavbu parkovacího domu, který by měl vyrůst u Sportovní haly. Zaparkovat by v něm mělo až 700 aut. Odhad nákladů je 100 až 120 milionů a hotovo by mělo být příští rok....

SOUTĚŽ: V sobotu nastoupí Jihostroj proti Ústí. Vyhrajte vstupenky na zápas

Už v sobotu čeká Jihostroj domácí zápas proti Ústí nad Labem. Kvůli hokejovému zápasu Motoru je začátek utkání posunutý na 19 hodin. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na utkání.

SOUTĚŽ: Jihostroj čeká čtvrtfinálová odveta Českého poháru proti Příbrami

Už ve čtvrtek čeká Jihostroj ve Sportovní hale odveta čtvrtfinále Českého poháru proti příbramským Kocourům. Z Příbrami přivezli Jihočeši tři body za výhru 3:1 a úspěch budou chtít zopakovat. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou jít dva čtenáři na...

SOUTĚŽ: První domácí zápas v novém roce sehraje Jihostroj proti Brnu

Po vánoční pauze se mohou fanoušci Jihostroje těšit na další porci volejbalových zápasů. První z nich mohou navštívit už tuto sobotu 18. ledna od 18 hodin, kdy se v domácí hale utkají budějčtí volejbalisté s týmem Volejbal Brno.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sportovní hala"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "sportovní hala"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.