neděle 4. prosince 2022 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "strážník"

Cizinec masturboval u školy. Dvě dívky ho natočily a video předaly policii

Vězení hrozí muži, který se měl v několika případech obnažovat na veřejnosti. K poslední této události došlo 22. listopadu. Nedaleko základní školy v Kaplici na Českokrumlovsku měl cizinec stažené kalhoty a masturboval. K jeho smůle ho natočily dvě...

Strážníci zachránili muže, který chtěl skočit z mostu

Záchranou života skončila událost, ke které včera vyjížděli strážníci v Písku. Žena si všimla muže stojícího na mostě a ihned zavolala na linku 156. S člověkem mluvila, dokud na místě nepřijeli strážníci. Těm se podařilo muže zachránit.

Opilá žena usnula v obchodě. Nadýchala dvě promile a skončila na záchytce

Za opilou ženou vyjížděli českobudějovičtí strážníci. Ta si sedla na zem v obchodě a v době příjezdu hlídky už spala. Jelikož se nemohla postavit na nohy, skončila na záchytné stanici, kde se o ni postarali zdravotníci.

Muž si stěžoval na bolest břicha a psychické problémy. Nadýchal pět promile

Třeboňští strážníci řešili v neděli večer opilého jednatřicetiletého muže, který se obrátil na zdravotníky s tím, že má psychické problémy a je mu zle. Muže se podařilo vypátrat a po prvotním ošetření u něj městští policisté provedli dechovou...

Tři muži jeli v noci na jedné elektrické koloběžce. Všimli si jich strážníci

Elektrické koloběžky jsou i nadále předmětem diskusí obyvatel Českých Budějovic. Tento týden strážníci řešili trojici mužů, kteří v noci cestovali na jednom stroji. Debata na toto téma se vedla i při jednání zastupitelů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "strážník"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "strážník"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.