pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "ulice"

Po Novohradské ulici projedou řidiči bez omezení, uzavírka skončila dříve

Dnes odpoledne končí omezení v českobudějovické Novohradské ulici. Od 23. listopadu tam platila uzavírka ve Starých Hodějovicích kvůli výstavbě nové okružní křižovatky nad budoucí dálnicí D3. Silnici se podařilo zprůjezdnit s předstihem.

Písek bude v příštím roce hospodařit se schodkem 350 milionů korun

Písek bude v příštím roce hospodařit se schodkem téměř 350 milionů korun. Na výdaje plánuje 1,2 miliardy korun. Rozpočet schválili na dnešním zasedání písečtí zastupitelé, hlasovalo pro něj 15 z 24 přítomných. Schodek město uhradí ze svých rezerv.

Parkovací automaty v Budějovicích nefungovaly. Mělo to svůj důvod, vysvětlilo město

Od 1. prosince začínají v Českých Budějovicích platit parkovací zóny v jižní části města. V den spuštění si lidé všimli, že některé parkovací automaty nefungují. Radnice vysvětlila, že to je součást plánovaného procesu. Prosinec je z pohledu města...

Mrkvová srdíčka, nepečené datlové kuličky nebo zázvorové cukroví. Vyzkoušejte netradiční vánoční mlsání

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a je čas začít přemýšlet nad tím, jaké cukroví letos připravíte na vánoční svátky. Sázkou na jistotu jsou vanilkové rohlíčky, perníčky nebo linecké. Co se ale tentokrát blýsknout něčím speciálním? Vyzkoušejte mrkvová...

První prosinec patří Světovému dni boje proti AIDS. Nechte si si anonymně ověřit svůj zdravotní stav

Prvního prosince si každoročně připomínáme Světový den boje proti AIDS. Tento den je příležitostí k osvětě o zákeřné nemoci a výzvou k boji proti ní a viru HIV, k vyjádření podpory lidem žijícím s HIV a k připomenutí těch, kteří na HIV/AIDS zemřeli.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ulice"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "ulice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.