neděle 14. srpna 2022 Alan

Vyhledávání

Nalezené články: "vltavíny"

Jihočeští psovodi dopadli dalšího lovce vltavínů. Kopal i přes zákaz činnosti

Českobudějovičtí policejní psovodi dopadli v úterý pozdě večer nedaleko Nových Hradů dalšího nelegálního hledače vltavínů. Devětadvacetiletý muž z Českobudějovicka kopal v lese poblíž obce Byňov, přestože byl za ilegální těžbu vltavínů v minulosti...

Jihočeští psovodi dopadli u Nových Hradů dva hledače vltavínů

Koncem minulého týdne se v lesích nedaleko Nových Hradů podařilo policistům vypátrat dva muže, kteří zde prováděli nelegální těžbu vltavínů. Oba už byli v minulosti za podobnou činnost stíháni. Nyní jim hrozí až dva roky za mřížemi.

VIDEO: Policejní pes našel kopáče vltavínů. Ukrýval se v jámě pod zemí

Jihočeští policisté dopadli dalšího kopáče vltavínů. Při kontrole lesa u osady Jakule na Novohradsku ho našel pes v jámě pod zemí. Muž, který riskoval své zdraví, se ukrýval ve hloubce zhruba dva metry.

Za pervitin platili klienti penězi a vltavíny. Dealerovi hrozí až pět let vězení

Až pět let vězení hrozí jednadvacetiletému muži z Prachaticka, kterého policie stíhá za prodej drog. Mladík měl prodávat klientům pervitin a inkasovat za něj peníze, ale i vltavíny. Celkem si měl obviněný přijít na více než 100 tisíc korun.

Policisté dopadli dalšího kopáče vltavínů. Činu se nedopustil poprvé

Jihočeští policisté dopadli kopáče vltavínů přímo při činu. Muže zadrželi u Ločenic na Českobudějovicku. Jde o oblíbené místo pro ty, kteří hledají tyto vzácné kameny. Muž se činnosti dopustil, i přestože mu ji Česká inspekce životního prostředí...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vltavíny"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vltavíny"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.