Počasí dnes11 °C, zítra9 °C
Úterý 16. dubna 2024  |  Svátek má Irena
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "závod"

Vojenské dopravní letadlo uvidíte nad Boršovem

U příležitosti 79.výročí sestřelení dvou amerických letadel 17. dubna 1945 se bude konat u pomníčku kapitána Reutera tradiční setkání za účasti zástupců americké ambasády, Armády ČR, Československé obce legionářské, Letiště ČB, kolony historických...

Benefiční Modrý běh pro AUTIS Centrum se poběží v Hluboké u Borovan

Dvanáctý ročník benefičního Modrého běhu pro AUTIS Centrum se poběží v sobotu 20. dubna 2024. Trasy běhu povedou Safari Resortem v Hluboké u Borovan. Modrý běh je součástí dubnové kampaně na podporu lidí s autismem a jejich rodin.

Podezřelý přívěs na parkovišti ukrýval ukradené Porsche z Německa

Luxusní automobil našli policisté v přívěsu, který stál na jednom z parkovišť v Táboře. Později se ukázalo, že jde o kradený vůz z Německa. Díky rychlé reakci zásahové jednotky se poté podařilo zadržet muže z Táborska a Ostravska.

Přijďte na Nadační běh a pomozte pejskům z útulku Pes pro život

Studentská unie VŠTE letos opět organizuje tradiční Nadační běh, který odstartuje už 16. dubna v 16 hodin v kampusu na Okružní v Českých Budějovicích. Zapojte se do závodu i vy a přispějte na dobrou věc.

V Temelíně ve středu provedu zkoušku sirén. Lidé ji mohou slyšet

Bezmála 15 minut potrvá středeční zkouška sirén v Jaderné elektrárně Temelín na Českobudějovicku. Zaměstnanci elektrárny musí zkoušku provádět dvakrát ročně. Nepřerušovaný tón v délce 140 vteřin se v temelínském areálu rozezní hned čtyřikrát

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "závod"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "závod"

Více profilů »

závod  |  Vyhledávání  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.