sobota 23. října 2021 Teodor

Dvě dívky se nevrátily do Dětského domova v Boršově. Pátrá po nich policie

Policisté pátrají po dvou dívkách, které se nevrátily do Dětského domova v Boršově. Drahomíra Svobodová odešla v minulém týdnu do školy na českobudějovickém sídlišti Šumava, kam ale nedorazila a od té doby o ní nikdo neví. Pohybovat by se s ní měla i Eva Fialová, která je také umístěna v Dětském domově.

Čtrnáctiletá Drahomíra Svobodová měří 162 centimetrů. Je střední postavy. Má hnědé oči a světlé vlasy po stranách vyholené – Punk styl, nahoře obarvené na zeleno. V době odchodu na sobě měla černé tričko s krátkým rukávem, šedé kraťasy po stranách s lampasy a černé tenisky. Svítivou růžovou ledvinku a přenosný reproduktor – subwoofer, válcového tvaru, černé barvy.

Její sedmnáctiletá „kolegyně“ Eva Fialová je zhruba 170 centimetrů vysoká. Má modro zelené oči, delší světlehnědé rovné vlasy. Oblečení, které na sobě měla, není známo.

„Kdo by měl poznatky k jejich pohybu, ať nás kontaktuje na kterémkoli oddělení Policie České republiky či na telefonním čísle 158,“ dodal tiskový mluvčí Milan Bajcura

Foto Koláž Budějcké Drbny

Štítky pátrání, Boršov nad Vltavou, policie

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.