neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Lišák Fox oslaví v sobotu narozeniny

Dopoledne na svahu a odpoledne ve Fox parku s oblíbeným maskotem šumavského Skiareálu Lipno lišákem Foxem. To je skvělý plán na sobotu 7. března, kdy se navíc začne lyžovat za ceny vedlejší sezóny.

„Díky práci všech v areálu jsou v provozu stále tři lanovky, všechny pojízdné koberce ve Foxparku a lyžaři mají k dispozici 6 kilometrů sjezdovek, na kterých leží v průměru půl metru sněhu,“ informovala event manažerka Skiareálu Lipno Olga Kneiflová s tím, že lyžaři mají k dispozici sjezdovky Jezerní, Pánská, Dámská, Promenádní a lišáka Foxe.

V provozu je rovněž dětské výukové hřiště Fox park, které nese název právě podle oblíbeného maskota areálu lišáka Foxe. Ten v sobotu oslaví své narozeniny. Od 14 hodin jsou vítány všechny děti, které chtějí pro lišáka vyrobit malé přání.

Od 14.30 pak budou probíhat různé hry a soutěže o drobné ceny a v 15.30 pak dojde k slavnostnímu rozkrojení narozeninového dortu. „Narozeniny lišáka Foxe jsou tradiční událostí zimní sezóny a věříme, že opět přilákají spousty gratulantů,“ doplnila event manažerka Skiareálu Lipno Olga Kneiflová.

Vedlejší sezóna od soboty, večerní lyžování do neděle

Skiareál Lipno je v provozu denně od 8:30 do 16:00 a večer od 18:00 do 21:00 hodin. V neděli 8. března si budou moci lyžaři večerní lyžování užít v letošní sezóně naposledy. „Od pondělí bude areál v provozu pouze přes den, a to v tradičním čase od 8:30 do 16:00 hodin, tedy bez večerního lyžování,“ dodala Kneiflová. Připomněla, že od soboty 7. března začnou platit u skipasů ceny vedlejší sezóny.

Stezka korunami stromů nabízí nejen výhledy do okolí

Zatímco lišák Fox slaví narozeniny v zimě, Stezku korunami stromů čeká slavnostní den až v létě. Otevřená je pro své návštěvníky ale po celý rok a nabízí nejen výhledy do okolí, ale také několik adrenalinových a edukačních zastavení, 52 metrů dlouhý tobogán a krásnou procházku v čisté přírodě šumavského lesa.

Určitě stojí za to Stezku navštívit v každém ročním období. Výhledy se neokoukají, adrenalinové zastávky baví děti i dospěláky a ten klid šumavských lesů ve městě prostě nenajdete,“ doplnila Kneiflová

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Tisková zpráva

Štítky Lipno, skiareál, Lišák Fox, narozeniny

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.