Počasí dnes19 °C, zítra24 °C
Pondělí 25. září 2023  |  Svátek má Zlata
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Třeboňská šlapka zahájí cyklistickou sezónu na Třeboňsku

PR článek

Již tradiční cyklovyjížďka Třeboňská šlapka, která odstartuje cykloturistickou sezónu, se koná v sobotu 18. května. Tentokrát mají účastníci možnost volit ze třech různě dlouhých tras, které vedou na severozápad Třeboňska, do oblasti Velechvínského polesí u Ševětína a pšeničných blat u Mazelova a Bošilce.

Registrace účastníků je v 9:30 hodin na Masarykově náměstí v Třeboni, hromadný start je v 10 hodin. Vybírat tentokrát můžou lidé ze tří různě dlouhých tras – 47, 57 a 68 kilometrů. Akce bude zakončena na pergole u sv. Víta, kde cyklistům zpříjemní příjezd do cíle třeboňská kapela Hráz od 15 do 18 hodin a půjčovna kol Třeboň-centrum nabídne zadarmo vyzkoušení různých druhů koloběžek.

Všichni účastníci obdrží v cíli diplomy za účast. V 17 hodin budou na stejném místě vylosováni účastníci akce, kteří si z Třeboňské šlapky navíc odvezou i drobné dárky.

Popis tras naleznete na www.itrebon.cz/trebonskaslapka. Akce je podpořena z Grantového programu Nadace Jihočeské cyklostezky a pořádá ji odbor kultury a cestovního ruchu města Třeboně.

Štítky Třeboň, cyklistika, závod, kultura, CHKO Třeboňsko, Ševětín, Bošilec

Třeboňská šlapka zahájí cyklistickou sezónu na Třeboňsku  |  Jindřichohradecko  |  Z kraje  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.