středa 21. října 2020 Brigita

Syn vyhrožoval své matce zabitím, nadýchal přes dvě promile a skončil na záchytce

Převrácené židle, jídelní stůl a výhružky zabitím. Tak dopadla slovní rozepře syna s matkou na Novobystřicku. Žena nakonec z bytu utekla na chodbu a zavolala policii. Hlídka, která na místo přijela, dala muži dýchnout. Hodnota alkoholu v dechu byla více jak 2,20 promile. Agresor tak nakonec skončil na záchytce. Trestně stíhán ale nebude. Jeho matka k tomu totiž nedala souhlas.

Policisté do jednoho z bytů na Novobystřicku vyjížděli 10. ledna kolem tři čtvrtě na deset večer. Syn tam měl po slovní rozepři vyhrožovat své matce zabitím. „Z obavy o svůj život utekla na chodbu bytu, kdy v ten okamžik přišel její přítel. Policisté z Nové Bystřice, kteří se dostavili na místo, podezřelého muže podrobili dechové zkoušce. Ta prokázala nejméně 2,20 promile alkoholu. Podezřelý byl převezen na záchytku do Budějc,“ uvedla tisková mluvčí policie Hana Millerová

Nebezpečné vyhrožování policisté zadokumentovali. Ve středu ale celou věc odložili. Matka agresora totiž nedala souhlas s jeho trestním stíháním. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Michael Daněk

Štítky agresor, výhružky, policie, Jindřichohradecko, záchytka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.